56-годишен пешеходец почина в болницата в Благоевград, след като бе ударен от камион. Сигнал за инцидента е подаден в 19:40 часа вчера в жилищен комплекс „Струмско”, съобщава БГНЕС.
След сблъсъка мъжът е транспортиран в болницата в много тежко състояние, с рани по цялото тяло и два часа по-късно е починал в реанимацията.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Поредна тежка катастрофа на пътя убиец Пловдив – Карлово, водач е откаран в болница
28.06.26 15:39
12547
Тежка катастрофа край Божурище: Мъж е откаран в болница ВИДЕО
28.06.26 14:48
908
Военна техника ще мине по републиканската пътна мрежа
28.06.26 13:34
435