Верижна катастрофа е станала край едно от КПП-тата на София. Пет автомобила и един камион са се ударили на 2 км от изхода на София на АМ Тракия.
Това съобщи вътрешния министър Младен Маринов по време на извънреден брифинг. Един човек е тежко пострадал. Той е с множество наранявания и е настанен в Окръжна болница в София.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"
25.06.26 17:22
1205