Пияна жена предизвика тежка катастрофа във Варна, след като се заби с автомобила си в електрически стълб.
Инцидентът е станал на булевард "Цар Освободител", съобщи "Дарик".
Проверката с дрегер е отчела 1,97 промила алкохол на 35-годишната водачка.
От удара тя е получила контузии, като за живота й няма опасност.
Полицията разследва причините за ПТП-то, образувано е досъдебно производство.
Снимката е илюстративна
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Войната на пътищата: 24 тежки катастрофи с шестима загинали и 25 ранени за денонощие
25.06.26 09:30
252
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
714