Шофьор блъсна две жени на пешеходна пътека в Благоевград и избяга, съобщи Нова телевизия, позовавайки се на полицията.
Инцидентът е станал снощи около 18 часа.
Двете жени са настанени в МБАЛ - Благоевград. Едната е с болки в крака, а другата - с комоцио.
Припомняме, че вчера шофьор на камион блъсна такси в София и избяга.
При друг случай полицията издирваше шофьор, блъснал с колата си ученичка и избягал.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
След поредицата от тежки катастрофи: Защо деца продължават да загиват по българските пътища
28.06.26 20:34
577