Патрулка е катастрофирала снощи в район „Южен” . Снимка във Фейсбук показа как автомобилът на полицията е с разбита предница и качен върху тротоара. Инцидентът е станал на бул. „Никола Вапцаров” на кръстовището с Коматевско шосе.
Няма данни за пострадали при инцидента.
Снимка: I see U KAT
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
След поредицата от тежки катастрофи: Защо деца продължават да загиват по българските пътища
28.06.26 20:34
138
Тежка катастрофа край Божурище: Мъж е откаран в болница ВИДЕО
28.06.26 14:48
919