Кола се запали в движение на околовръстния път в София. Причината за пламъците е техническа неизправност на автомобила.
При инцидента няма пострадали.
На място веднага са пристигнали два екипа на противопожарната служба, както и полицейска патрулка.
Колата бързо е изгасена.
Снимки на горящата кола се появиха в социалните мрежи. Не се съобщава за затруднение в движението на автомобилите.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
674
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
3080