Лек автобомол се е обърнал при 34-и км на АМ „Тракия“ в посока София. Временно движението се осъществява в активна лента поради пътнотранспортно произшествие.
Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура".
Шофьорите е необходимо да карат с повишено внимание и съобразена скорост като спазват указанията на "Пътна полиция".
Снимка: I see you КАТ - магистрала Тракия
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
614
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
2911