Кола гори на автомагистрала "Тракия", съобщават очевидци за TrafficNews. Инцидентът е станал на 73- я километър на аутобана в посока София. Ванът се е запалил в движение, но шофьорът и пътниците са се измъкнали невредими. Автомобилът е изгорял до основи.
Водачът е успял да отбие на банкета и в района на инцидента няма задръстване.
Вчера сутринта на 10 километра от същото място се запали тир.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
662
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
3049