Катастрофа затрудни движението на кръстовището на бул. „Христо Ботев” с ул. „Авксентий Велешки” край Сточна гара. Два автомобила са се ударили на светофара в южното платно.
Няма данни за пострадали при инцидента, като участниците в ПТП-то оглеждаха щетите по автомобилите си. В момента те чакат патрул на Пътна полиция, който да обработи местопроизшествието.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
674
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
3080