Временно движението при 24-ти км на АМ "Тракия" в посока София се осъществява в изпреварващата лента поради пътнотранспортно произшествие. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура".
Шофьорите е необходимо да карат с повишено внимание и съобразена скорост като спазват указанията на "Пътна полиция".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Близо 40 пияни и дрогирани шофьори залови полицията днес
23.06.26 19:49
263
Ограничиха движението по АМ "Хемус" заради катастрофирал ТИР
23.06.26 18:18
183