
36-годишна кърджалийката Хабибе Е. И. е убитата от 37-годишен испанец в Майорка, твърди 24rodopi.com. В града край Арда тя беше позната с галеното "Хабчето".
Инцидентът е станал вчера малко след 14.30 часа на бензиностанция в град Пегера, община Галвия, Майорка. Сигналът за случилото се е бил подаден от клиент на бензиностанцията, който по това време зареждал с гориво автомобила си.
Първоначалният оглед сочи, че мъжът е прострелял 36-годишната си приятелка, с инициали Х.Е.И., с един куршум в главата и след това се е самоубил. Престъплението е извършено със законно притежаваната ловджийска пушка, която испанецът придобил преди месец.
Според вестник „Ultima Hora“ двамата са живеели на семейни начала в дома на майката на мъжа в Палма де Майорка.
Хабибе И. е работила като сервитьорка в заведение в Пунта Байена. По случая се води разследване.
Още от категорията

Тръмп: Всички държави в света ни ограбиха

Вкарват в психиатрия жената, намушкала 18 души в Хамбург
