95-годишната италианка Алма Клара Корсини от област Емилия Романя оздравя от коронавирус и сега ще се върне вкъщи.
Според италианските медии баба Алма от село Фанано, провинция Модена, е от 5 март в болницата на Павуло и е станала нещо като неин символ.
Тя е първата местна жителка, болна от коронавирус, и първата оздравяла без помощта на антивирусни терапии, а благодарение на силния си организъм, според в. “Гадзета ди Модена”.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Богатството на Илон Мъск се стопи с над 300 милиарда долара
27.06.26 23:28
812