Серия експлозии разтърсиха жилищни квартали в Съединените щати. След взривовете, десетки къщи в 4 градчета северно от Бостън се подпалени или са разрушени.
Инцидентите са засегнали поне 70 имота, които са сравнително далеч един от друг. По първоначална информация, най-вероятната причина за взривовете е дефект или повреда в системата за газификация на домовете.
Засега не се съобщава за загинали, но поне шестима души са с различни наранявания..
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Тръмп заплаши Иран с нови удари, ако не усмирят "Хизбула"
21.06.26 18:14
975