Президентът на САЩ Джо Байдън разпореди днес знамената на федералните учреждения да бъдат спуснати наполовина в знак на траур за половин милион жертви на Ковид-19 в САЩ, предаде Франс прес.
Говорителката на Белия дом Джен Саки каза, че знамената ще останат свалени наполовина в продължение на пет дни. САЩ преминаха днес прага от 500 000 починали от усложнения в следствие на заразата с коронавируса.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Охлаждащи добавки на електронни цигари водят до аритмии и дори спиране на сърцето
28.06.26 21:00
276
Украйна порази още рафинерии, руските атаки не спират
28.06.26 19:49
396