Левски успя да направи голяма сензация, след като отстрани гръцкия ПАОК, който през миналата година достигна до четвъртфиналите в турнира Лигата на конференциите, но сега отпадна още във втория предварителен кръг на турнира.

Роналдо откри резултата за Левски, след като Лирацис върна към вратаря на гърците, но вместо това изведен бразилеца сам срещу стража на ПАОК, който беше преодолян и на опразнената врата нападателят откри резултата.

В 56-та минута Дантас беше изведен и с удар от около 14 метра не остави шансове на Михайлов за 1:1.

Домакините завършиха двубоя с 9 човека, след като първо в 65-та минута Дъглас Аугусто си изкара втори жълт картон, а в 80-та минута и Виериня беше изгонен след втори жълт картон.

В първия мач Левски победи с 2:0 и след общ резултат 3:1 продължава към третия предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Там сините чакат победителя от двойката между Хамрун Спартанс от Малта или Вележ Мостър от Босна и Херцеговина.