
Бъбривият женски папагал Пийчис повтаря бракоразводните скандали на бившите си стопани и надува главите на новите си собственици, пише в. "Дейли мирър".
Птицата възпроизвеждала дословно кавгите и често досаждала с тях на новите си господари Илейн и Дон Сигмън от Северна Каролина. Нейните монолози били толкова комични, че Илейн ги заснела на клипче и ги пуснала в интернет. Отначало по нищо не личало, че Пийчис ще се прояви като скандалджийка.
"Бяхме се сдобили с женското какаду от няколко дни, когато то внезапно започна да се нахвърля и да се кара на въображаем събеседник, коментира Илейн. Съпругът ми Дон, който стоеше близо до клетката, отнесе цялата агресия. Ние не осъзнахме какво точно казва Пийчис, но разбрахме недвусмислено нейното мнение по въпроса".
TNS.bg
Още от категорията
Виж всички
Коя европейска страна печели класацията за най-гостоприемна


Скритите послания: Тайната символика на цветовете
Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти




Тръмп: Войната в Газа приключи

Темите на Traffic News
