Учениците от СУ "Св.св. Кирил и Методий" почетоха патронния си празник с кратък концерт на центъра пред Община Пловдив и шествие по Главната улица. В него се включиха танцьори, възпитаници на школото, мажоретен състав и преподаватели.
Празникът завърши пред Градската художествена галерия в Стария град, където децата поднесоха цветя и прочетоха стихове, посветени на българското слово и азбуката.






Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Талантливи пианисти се включват в третото издание на Националния конкурс "Милчо Левиев"
26.06.26 13:09
165
Световноизвестният Садек Берабах гостува в Пловдив
26.06.26 12:37
291
Отстраниха от поста директор на НДК Андриана Татарова
25.06.26 16:08
882