Театрите ще заработят от 1 юни с 30 % от капацитета си. Това намекна премиерът Бойко Борисов при инспекцията на инфраструктурни проекти в Перник.
В момента процедурата се обсъжда с министъра на здравеопазването Кирил Ананиев.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанка подгрява концерта на LP в София
27.06.26 21:15
124
Световноизвестният Садек Берабах гостува в Пловдив
26.06.26 12:37
352