Втора вечер подред пловдивчани напълниха площад „Централен”, за да гледат кино на открито. Едни с одеяла, други със столчета, а трети накацаха около фонтана до Тримонциум. Събитието е първото по рода си безплатно кино, включващо прожекцията на 3D филми.
Както кино традицията повелява – голяма част от киноманите се бяха запасили с пуканки и безалкохолни напитки, а не липсваха и ентусиасти с биричка в ръка.
Събитието ще се проведе и тази вечер, като филма стартира от 21:30 ч. на площада пред паметника на Гюро Михайлов на най-големия екран за прожекции на открито в страната.





Още от категорията
Виж всички
Талантливи пианисти се включват в третото издание на Националния конкурс "Милчо Левиев"
Световноизвестният Садек Берабах гостува в Пловдив