Музиканти от Южна Корея с концерт в Пловдив. След концерт на 14 юни в София, музикантите инициираха да посетят и Пловдив. Ще бъде представена корейска традиционна музика.
Събитието ще се проведе на 17 юни в 18 часа в зала „Пловдив“ в хотел SPS. Почетният консул на Южна Корея за град Пловдив Виолета Сечкова подкрепи музикантите, които са членове на Музикално общество Изток-Запад. Събитието се провежда в рамките на МФ Софийски музикални седмици.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Талантливи пианисти се включват в третото издание на Националния конкурс "Милчо Левиев"
26.06.26 13:09
120
Световноизвестният Садек Берабах гостува в Пловдив
26.06.26 12:37
206
Отстраниха от поста директор на НДК Андриана Татарова
25.06.26 16:08
824