Къде да отидем във вторник в Пловдив?

Анри Кулев открива изложба под тепетата

Пловдив
19.11.2019 09:10 1186 1
Къде да отидем във вторник в Пловдив?

19 НОЕМВРИ: 

9-17 ч., Исторически музей, Център за съвременна история
Пътуваща изложба „Музейко” 

9.30-18 ч., Градска художествена галерия на Главната
Изложба „Първото българско изложение – Пловдив 1892 г. и началото на организирания художествен живот в България” 

10.30-19 ч., Галерия „Капана” и галерия „2019”
Изложба  „Пътуване по света. Изкуство от Германия Произведения от колекцията на ifa от 1949 г. до днес” 

11, 13 и 18 ч., пл. „Джумая джамия”
Таен еврейски тур в Пловдив  

11-18 ч., СКЛАД в Тютюневия град
Изложба „Красотата, която споделяме” 

11-19 ч., СКЛАД в Тютюневия град
Изложба „Европейски поглед към Япония” 

12-19 ч., СКЛАД в Тютюневия град
Изложба „Поглед в депото (или „Колекционирайте съвременно!)” от колекцията на Николай Неделчев 

18 ч., Галерия "Възраждане"
Откриване на изложба на Анри Кулев

18.30 ч., Lucky Дом на киното
Фестивал „Киномания”
„Истината”; Режисьор: Хирокадзу Корееда; Участват: Катрин Деньов (Фабиен), Жюлиет Бинош (Люмир), Итън Хоук (Ханк), Клементин Грение (Шарлот), Манон Клавел (Манон), Людивин Сание (Анна) 

19 ч., Драматичен театър, Голяма зала
„Одисей” по Омир, автор Александър Секулов ; Режисьор: Диана Добрева; Сценография и костюми: Мира Каланова; Музика: Петя Диманова; Музика на живо: Янис Пантазис; Хореография: Деян Георгиев; Видеодизайн: Петко Танчев; Участват: Константин Еленков, Стилиян Желязков, Добрин Досев, Алексей Кожухаров, Ивайло Христов, Симеон Алексиев, Ивана Папазова, Елена Кабасакалова, Маргита Гошева, Тодор Дърлянов, Радина Думанян, Троян Гогов, Деян Георгиев, Петър Дочев, Диана Спасова, Василена Винченцо, Калоян Трифонов, Димитър Банчев, Венелин Методиев, Георги Богданов, Румен Драганов, Мария Сотирова, Боряна Братоева, Патриция Пъндева, Славена Зайкова, Биляна Георгиева, Аделина Желязкова, Надежда Колева, Йоана Кирнчева, Таня Стоунс, Пламена Божилова, Красимир Василев, Стилиян Стоянов, Георги Сиркатов, Атанас Апостолов, Валери Георгиев, Павел Сапунджиев   

19.30 ч., Драматичен театър, Камерна зала
„Мартин, Данчо и майка им” от Камен Донев; Режисьор: Камен Донев; Музика: Славчо Николов; Участват: Албена Колева 

20.45 ч., Lucky Дом на киното
Фестивал „Киномания”
„Заслепен от светлина”; Режисьор: Гуриндер Чада; Участват: Вивейк Калра (Джавед), Дийн-Чарлс Чапман (Мат), Хейли Атуел (г-ца Клей), Роб Брайдън (бащата на Мат)

Напишете коментар
Вашите коментари през Trafficnews.bg
1 Коментара
Сортирай по
коментар

иван 09:37, 19.11.2019

И вие се превръщате в агенция ПИКня

Oтговора0
Вашият коментар през Facebook

Изпрати новина