
От кадрите става ясно, че г-н Роксън е йоркширски териер, палетата любимци на манекенките, който Рашков от известно време гледа. Не е ясно кой е третият участник в разходката, но на една от снимките се вижда сянката на фотографа, вероятно неизвестна дама.
От коментарите не се разбира дали изобщо принц Ангел е пробвал късмета си в гребния канал, където се знае, че има изобилие от амур, толстолоб и шаран, а пловдивчани пускат златните рибки от аквариумите си, когато пораснат прекалено.
Зевзеци коментират, че наследникът на Цар Киро може да е хванал златната рибка и на сушата, визирайки неговата неизвестна придружителка, пише "България днес". Наскоро Рашков дори се оплака от тормоза на кандидатките и ги отряза с официално изявление, в което, без да проявява излишна скромност, не пропусна и да се самоизтъкне.
"Знам, че доста дами си търсят мъж с акъл и положение, но нека не бъркат фейса с агенция за запознанства... Доброто ми отношение нека не се приема за флирт... Приетата покана за приятелство не е покана за любовна връзка. Хубав ден желая", написа във фейсбук принц Ангел.
Коментарът му тогава предизвика многобройни реакции, предимно сред дамите.
"Ха-ха, пиши забранено за златотърсачки", съветва Веселина Видолова.
"Много правилно, прекрасен сте", добавя Иванка Иванова.
"Браво. Всяка жаба да си знае гьола", коментира Мария Николау.
"Много добре казано, Принце", съгласява се и Цонка Георгиева, а Силвия Николова заключава:
"Думи на истински мъж - истинско богатство сте за жената до вас. Бъдете здрави."
Синът на Цар Киро не крие, че няма проблеми с парите. Почти всяка сутрин поздравява "поданиците" със своя снимка във фейсбук, на която позира със скъпарски дрехи, златни ланци, кръстове, часовници.
TrafficNews.bg
Още от категорията

Вътрешният министър Даниел Митов поиска оставката на директора на полицията в Хасково

Кръстиха астероид на древно име на град Шумен
