Шофьоррът на снегорина, който, според някои от версиите, е попречил камерите да видят подробности около разстрела на Борис Немцов, е напуснал работа веднага след убийството, съобщи rentv.
Журналисти от телевизията са успели да се срещнат и разговарят със Сергей Б., който е карал въпросния снегорин във фаталната нощ.
44-годишният водач обаче отказал да отговаря на въпросите и единственото, което казал е, че не желае да си спомня нищо.
В момента на убийството на Немцов неговият снегорин е в близост до мястото на разстрела и чисти едната лента на платното.
Пред следователите Сергей заявил, че не е видял нищо и разбрал, че нещо се е случило, след като видял Анна Дурицкая, на която помогнал да извика Спешна помощ.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Германските власти арестуваха петима мъже по подозрение за ислямистки заговор срещу коледен базар
Зеленски: Украйна е готова на компромиси за постигане на мир