Локомотив Пловдив пусна надъхващ пост преди финала за Купата срещу ЦСКА.
Ето какво написаха от Локо:
Днес от 19:00 часа Локомотив (Пловдив) излиза срещу ЦСКА във финала за Купата на България.
"Денят настъпи!
Локомотив излиза днес срещу ЦСКА във финала за Купата на България!
За честта, за емблемата, за историята!
Битка от първата минута до последния съдийски сигнал!
За славата на Локомотив! За славата на Пловдив!
Напред към победата", написаха от Локомотив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Локо официално преподписа със Севи Идриз, раздели се с двама
17.06.26 12:10
672
Крушарски: Севи Идриз остава в Локо
15.06.26 13:15
307
Локо представи нов генерален спонсор
15.06.26 12:30
634
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
17.06.26 14:18
1867
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”
16.06.26 21:15
28360