Кметът на Пловдив Костадин Димитров пожела успех на Локомотив Пловдив във финала за Купата на България срещу ЦСКА.
Ето какво написа Димитров:
Докато младите таланти на ПФК “Локомотив” Пловдив тренират с мечти за големи победи, тази вечер батковците излизат в битка за трофея!
Пловдив отново е на футболен финал!
Нека пожелаем успех на момчетата на “Локомотив” Пловдив във финала за Купа на България по футбол срещу ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски".
Нека подкрепим отбора, който празнува 100 години от създаването си!
Успех!
Още от категорията
Виж всички
Локо официално преподписа със Севи Идриз, раздели се с двама
Крушарски: Севи Идриз остава в Локо
Локо представи нов генерален спонсор
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”