Фенклубът на Локомотив Пловдив публикува надъхващ пост преди финала за Купата.
Ето какво написаха от фенклуба:
10 000 като юмрук днес!
Приятели, призоваваме всички да бъдат стегнати, мотивирани и готови да оставят 110% от себе си. Нашата мисия винаги е била да сме близо до отбора, да помагаме, а когато е нужно - да бъдем последната бариера, която ще брани емблемата!
Всички! Заедно!
Докато сърцето бие!
Всички в бяло, всички като един!
Един за всички, всички за Локомотив!
Още от категорията
Виж всички
Локо официално преподписа със Севи Идриз, раздели се с двама
Крушарски: Севи Идриз остава в Локо
Локо представи нов генерален спонсор
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”