
Ботев ще се представи за новия сезон срещу тима на сръбския Раднички днес. Контролата е днес от 19:00ч. на стадион "Христо Ботев".
Ботев изигра до момента четири контроли. В тях тимът загуби от румънския Университатя Крайова с 0:2 и спечели срещу друг румънски тим - Политехника Яш с 2:0 и победи с 1:0 гръцкия Арис.
На този етап тимът привлече трима нови играчи - Даниел Кайзер, Янис Карабельов и Фаутас Степонавичус.
Ботев открива новия сезон следващата неделя с гостуване на "Лаута" в Пловдивското дерби срещу Локомотив.
Печалбата от билети за мача, както и вчерашната среща срещу Черноморец ще бъдат дарени в помощ на малката Иви. От "жълто-черния" Клуб ще подадат ръка на малкото детенце, в битката с коварната болест.
За мача ще бъдат отворени само централната и трибуна юг.
Още от категорията

Ливърпул предлага 130 млн. паунда за Исак, вади още 35 млн. за английски национал

Над 35 000 са продадените билети за България- Испания

Акценти




Работник пострада тежко при инцидент в „Арсенал"

Издирват 25-годишния Диян от сопотското село Анево



