Екипи на полицията отцепиха малък периметър около входа на археологическия музей в София.
Причината - проведоха се следствени действия. На място органите на реда са открили коктейли "Молотов", съобщи NOVA.
Засега не е ясно кой ги е оставил там, но полицаи на място казаха, че подозират провокация.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Започва трето класиране за 1. клас: Местата в "Западен" свършиха, отварят допълнителна паралелка
22.06.26 09:37
2572