Дете е паднало от втория етаж на Комплекс за социални услуги в Пловдив преди минути. Инцидентът е станал в Центъра за настаняване от семеен тип за деца с увреждания към КСУ "Св. Св. Константин и Елена" в ж.к. "Тракия".
По първоначална информация, става дума за момиче, което е било настанено в центъра. Все още няма информация за състоянието му.
На мястото са дошли екипи на полицията и Бърза помощ.
Очаквайте подробности!



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Започва трето класиране за 1. клас: Местата в "Западен" свършиха, отварят допълнителна паралелка
22.06.26 09:37
2572