Мъж на 65 години е задържан за срок до 24 часа в районното управление в Ловеч за шофиране след употреба на алкохол, съобщават от областната дирекция на МВР.
Водачът е установен да управлява лек автомобил на пътя Ловеч - Левски с концентрация в издишания въздух 2,97 промила алкохол.
По случая е образувано досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
23.06.26 11:42
1495
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
23.06.26 11:37
784
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1742
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1686