
Главният прокурор Иван Гешев ще вземе под специален надзор делото за катастрофата, при която загина журналистът Милен Цветков.
Разследването ще бъде наблюдавано от Апелативната и Върховната прокуратура, като ще бъде направена и проверка на имущественото състояние на майката на 22-годишния шофьор, който причини катастрофата. Вероятно тя ще бъде разпитвана. Ще бъде извършена проверка на чие име е колата, защо е шофирал младежът - разследващите ще извършат всичко, което се предвижда в закона.
Всеки момент се очаква дежурен прокурор да разпореди удължаване със 72-часа на ареста на шофьора, предизвикал инцидента.
Вероятно утре или в сряда ще бъде поискано от Софийски градски съд и постоянен арест на Кристиан Николов.
Още от категорията

Възрастна жена даде на ало изманнци над 4000 лв.


Оставиха в ареста трима обвинени за фалшиви пари
Акценти



С над един милион души намаля населението на България

Пловдивчанин е изчезналият българин в Охридското езеро




