
Камерите на столичната полиция е засякла моторист, който се е движил със 150 километра в час на Южната дъга на Околовръстното шосе в София. Записът е от вчера вечерта. Той е бил без заден номер на мотоциклета си, което прави разпознаването му изключително трудно.
Общо 12 сигнала за незаконни гонки са получени в полицията през последното денонощие, Блиц. Два от тях са били действителни.
Екипи на КАТ са предотвратили незаконно състезание на улица 202-ра в столичния квартал „Илиянци" късно снощи. Полицейските патрули са изненадали участниците. Те са проверени, като са съставени общо 3 акта за нарушение.
Общо пет книжки са взели полицаите в столицата през изминалата нощ. В три от случаите става дума за управление на автомобили след употреба на алкохол.
TrafficNews.bg
Акценти





България се отказа да бъде домакин на ЮНЕСКО

Спират за ден движението по част от булевард в Кючука


