Две пловдивчанки за малко да бъдат пометени от Ауди, докато са пресичали на пешеходна пътека, сигнализираха дамите до TrafficNews.bg

Преди три вечери около 22 часа, Катя и колежката й пресичали на светофарите на Сточна гара, между „Авксентий Велешки” и „Христо Ботев”. В един момент обаче те видели кабриолет, който без дори да намали профучава на сантиметри от тях, въпреки че за него сигналът е бил червен.

„След като мина покрай нас на сантиметри,  в кръстовището наби рязко спирачки, защото едно такси правеше обратен завой. Как спря, не знам, така се беше засилил, че щеше да помете и нас и колата”, разказа Катя.

TrafficNews.bg благодари за активното гражданско отношение на всички читатели, които ни изпращат снимки и видео на нередностите. 

Ако и вие имате снимки, видео или информация за каквито и да било нарушения – изпращайте ги на имейл: redaktor@trafficnews.bg

Още новини ТУК

TrafficNews.bg