
Оперната прима Соня Йончева чака второ детенце. Световноизвестната пловдивчанка съобщи новината от профила си във фейсбук. Ето какво написа тя: „Най-накрая дойде време да споделим с вас, че скоро семейството ни ще има нов член! Доминго, Матео и аз сме много развълнувани да посрещнем второто ни бебе тази есен.”
От поста на Соня става ясно и че бременността й е причина да отмени някои от изявите си заради усложнения от ранната бременност, пише PlovdivTime.bg.
"Лекарите смятат, че трябва да избегна натоварванията на сцената, освен концертите до края на този месец. Благодаря ви за разбирането", написа пловдивчанката. Заради прекрасното събитие се наложи тя да отмени спектаклите „Травиата” в миланската Ла Скала.
Още от категорията

Талантливата Виктория напусна Кухнята на Ада


Правят игрален филм за живота на Лили Иванова
Акценти

Журналист на TrafficNews с номинация за Награда „Пловдив"






Почина най-възрастният скиор в България

