
Антония и Ивайло Батинкови кумуваха по стар български обичай. За това те споделиха в социалните мрежи, като публикуваха поредица от снимки, заснети в Горно Драглище.
На кадрите семейството позира пред обектива с автентични фолклорни костюми. Мис България е сложила на главата си жълта кърпа, а а съпругът и Ивайло е с калпак.
"Семейство Батинкови кумувахме в Горно Драглище по автентичен, български обичай!", написа Антония Петрова-Батинкова.
Припомняме, че не за първи път виждаме семейството, пременено в носии. Прощъпулникът на първородния си син Благовест те направиха ритуала по стар, бански обичай.
За подова Антония, Ивайло и малкият Благовест избраха да облекат традиционни български носии и зарадваха последователите си с много снимки от празничния ден.
Още от категорията

Натали Трифонова очаква първото си дете

Веселин Маринов за формулата на успеха и мечтата за внуците

Акценти


Пловдив стана туристическа дестинация на годината


Мощно земетресение до Истанбул, усети се и в Пловдив

Парковете гният, а общината мечтае за фуникуляри

Бум на чревните инфекции по празниците в Пловдив


