„Благодарение на вярата може да се намери път към себе си – към това да се обичаш”, заяви певицата Мария Илиева.

„Светът е изпъстрен с различни хора – това е най-прекрасната част. В основата на всичко стои любовта към себе си. Не винаги е лесно, но това е основната предпоставка да обичаш и другия“, каза тя.

По думите ѝ тази любов се възпитава още от ранна възраст, в семейството.

Мария Илиева пожела на всички християнски семейства Божията благодат и светлина да присъстват в домовете им по Великден. Тя сподели, че през годините понякога е пропускала ритуала с боядисването на яйца, но откакто има деца, всичко се е променило.

„Сега е специален момент, в който цялото семейство се включва“, посочи певицата.

„Научих се да балансирам нещата, откакто станах майка. Сега съм доста по-организирана. Имам усещане за свобода – и това го дължа на семейството“, сподели тя.

На Великден семейството ѝ ще посрещне на обяд бабите, а вечерта ще се съберат в по-широк семеен кръг.

За душевния упадък и личното израстване

„Иска ми се да бъдем малко по-толерантни и духовно извисени. Вярвам, че доброто е заразително“, посочи Мария Илиева пред Нова телевизия.

Новата ѝ песен „Избери себе си“ също носи това послание. Певицата сподели, че много хора ѝ благодарят за искрения заряд и положителната мотивация, която са усетили в песента.