
Ивайло и Христина от Костинброд са втората двойка, която напуска “Един за друг” 5. Амбициозните съпрузи, които се спасиха от изгонване в първата седмица, този път получиха подкрепата само на едва двойка. Това бяха съквартирантите им по стая - фермерът Петър и винаги усмихната Галена. Девет от двойките подкрепиха другите номинирани - юристите Елизабет и Йордан.
Хапливият Ивайло, който има опит в риалити формат, се превърна в един от най-противоречивите участници в сезон 5 на “Един за друг”. Той си навлече гнева на Румен и Йоана, а почти всички двойки застанаха на страната на двойката от Трявна.
Ивайло и Хриси са гости в официалния подкаст на предването “Един без друг”. Пред водещата Денислава Велкова те разкриха с коя от двойките ще си останат близки, кои са най-запомнящите се моменти от участието им в “Един за друг” и би ли участвал Ивайло в друго риалити, пише Нова.
Още от категорията

Бионсе спечели първата си награда „Еми"

Кристиано Роналдо се сгоди за Джорджина Родригес

Певицата Михаела Маринова се сгоди
Акценти


Търсят десетки млади лекари в Пловдив и областта






Катастрофа край Пловдив затруднява движението по АМ „Тракия"
