
Водещата на X Factor Алекс Раева се отдаде на любимото си занимание - гмуркането. През уикенда хубавицата сподели първа снимка от поредното си пътешествие до Малдивите и нетърпеливо сподели:
"Къде е центърът за гмуркане???" По-късно Раева се показа с екипировката си и написа: "Грозна, но готова за подводния свят."

Естествено, в коментарите никой не се съгласи, че Алекс може да изглежда грозна. Преди това тя сподели и няколко туристически снимки от Доха, столицата на Катар.


През януари Алекс отново бе на почивка в тропическите страни, пише Dir.bg Малдивските острови са любима дестинация на водещата. Тя ги посети и през 2017 г. Тогава бе придружена от колежката си и близка приятелка Мария Игнатова.




Изпрати на приятел:
Акценти




Отново пожар в Столипиново, този път на ул. „Бъндерица"
19.06.25 15:26
1651

Моторист и пешеходка са в болница след катастрофи в Пловдив
19.06.25 15:26
4578




Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
19.06.25 15:26
4535

Пламна ли война срещу тепетата на Пловдив?
19.06.25 15:26
16720