Синовете на милиардера и кандидат-президент на САЩ Доналд Тръмп - Ерик и Доналд-младши, лъснаха с ловни трофеи от Зимбабве, предаде в. "Билд".
Със светнали лица те позират редом с убитите животни, сред които има леопард, слон, бивол и крокодил. Снимките датират от 2011 година, но сегашната им публикация съвпада с вълната от негодувание срещу зъболекаря от щата Минесота, който застреля лъва Сесил, оказал се национална гордост на Зимбабве.
Фотографиите безспорно ще окажат негативно влияние върху кампанията за президентската номинация на Републиканската партия на баща им..jpg)
.jpg)

Според анкетите засега Доналд Тръмп води пред останалите 16 съперници. След скандала Зимбабве забрани лова на големи хищници и настоява зъболекарят Уолтър Палмър да бъде екстрадира от САЩ и съден за незаконен лов.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Путин: Русия със сигурност ще постигне целите си в Украйна
ЕП официално забрани вноса на руска газ до края от 2027 г.
Акценти
Виж всички
50 срещу 4000: Когато каузата я няма, улицата остава празна
Почина големият пловдивски архитект Иван Делчев - Чудото