Издирването на 13-годишният Николай от село Конаре продължава, а полицията вече с висока степен на вероятност може да определим посоката, в която е тръгнало детето. Това обясни пред Нова телевизия Стефан Джолев, началник на сектор „Издирване” в „Националната полиция”.
В днешния ден усилията ще бъдат насочени в посока северозапад от дома, от който момчето е тръгнало, обясни Джолев.
„От вчера има кадър, който показва посоката на първоначалното оттегляне. Разбира се това дете е възможно да се движи продължително време. За съжаление кадърът не е толкова добър, но се виждат детето и кучето, които тръгват на северозапад”, каза Джолев.
Той каза, че търсенето продължава. Има и достатъчно хора за това.
Началник на сектор „Издирване” в „Националната полиция” даде информация и за издирването на Петьо Петров и Стоян Мавродиев. „И двете лица са обявени за общодържавно и международно издирване. Това се осъществява в координацията с прокуратурата”, каза Джолев.
За колективната награда „Полицай на годината”, която получи отдела му, той каза, че тя е много престижна.
„Работя със сърцат колектив, отдаден на работата си”, заяви Джолев.
Още от категорията
Виж всички
Извънредно положение във Филипините, след като тайфунът "Калмаеги" взе 114 жертви
Анджелина Джоли се появи в Херсон с бронирана жилетка
Путин разигра ядрен спектакъл пред Тръмп
Темите на Traffic News