
Около 500 души са евакуирани в резултат на голямо изтичане на газ в южната част на Лондон, съобщава Би Би Си, като се позовава на британската полиция.
„Движението в района на инцидента е спряно, евакуираните са настанени в четири приемни центъра“, казва се в изявлението на полицията в социалната мрежа Туитър.nВластите молят хората, които не живеят в района на "Пендж лейн" и "Куин Аделайд Роуд" дори да не припарват в района, защото движението е спряно не само за превозни средства, но и за пешеходци.
Появи се информация,че някои жители са напуснали евакуационните центрове и са предпочели да отидат на хотел. Намерили се и такива, които поискали да се върнат в домовете си, въпреки увещанията на униформените.
TNS.bg
Още от категорията

7,4 по Рихтер удари Чили, властите предупреждават за цунами

Цената на петрола на ОПЕК се понижи под 62 долара за барел
