
ИД печелят средно около $ 3 млн.долара дневно от търговията със заграбен петрол, трафика на ценности и антики, грабежите, откупите и трафика на хора и…търговията с плът, която, за да легализират пред ислямската религия, не наричат „проституция“, а „брак“.
Сайтът shoebat.com публикува снимка с „каталог“ на Ислямска Държава и го преведе на английски език. Според каталога, секс с едногодишно бебе струва $ 172 долара, джихадистите имат и тарифа за „стандартни услуги“. „Стоката“, която предлагат ислямистите наричат просто „плячка“ и „сексуални роби“.
Ето какво още пише на сайта, който разкрива схемата за търгуване с роби на „Ислямска държава”:
„Източници от средния Изток докладват за хиляди невинни християнски и кюрдски жени, които попадат в това – те са изнасилвани, отвличани, убивани и принуждавани да влизат в бракове. Източниците твърдят, че най-красивите жени за продажба са насочвани именно към „Ислямска държава” и са убивани, ако откажат да практикуват секс-Джихад”.
Пак на същия сайт се разказва още за т.нар от мюсюлманите „Misyar marriage”, което в превод означава „бракът на пътуващия” и е вид „брачен“ контакт, който цели да позволи легален секс за мюсюлманите. Разбира се, жената няма право на отказ и на глас.
Ценова листа – продажба на плячка
Пазарът на жени е започнал да намалява цените, което влияе върху нуждите на „Ислямска държава” и финансирането на Муджихидините. Затова, търговският отдел реши да фиксира цени, що се отнася до продажбата на жени. Следователно, всички участници в търга трябва да спазват този ценоразпис, в противен случай, ако нарушат правилата – ще бъдат екзекутирани”.
Цена в динари / Мърчандайз
$75,000 age 30-40/Yezidi/Christian /възраст/кюрди/ християни/
$100,000 age 20-30/Yezidi/Christian
$150,000 age 10-20/Yezidi/Christian
$50,000 age 40-50/Yezidi/Christian
$200,000 age 1-9/Yezidi/Christian
Ограничение до 3 сексуални роба с изключение на чуждестранните продажби – на турци, сирийци и на клиенти от страните от Персийския залив. Намалението на цените от „Ислямска държава” е, за да ускори продажбата на секс роби, тъй като има излишък от стока. Клиентите от Турция, Сирия и държавите от Персийския залив могат да пазаруват не повече от 3 роби, което включва – от зрели жени, през млади момичета, тийнейджърки и дори до новородени. Уговорките варират между 86 долара и 100,000 иракски динара.„
TrafficNews.bg
Още от категорията

Украинската армия попречила на 49 000 наборници да избягат от страната от началото на войната


Предупреждение за торнадо във Великобритания
Акценти



Нов живот за Сахат тепе - хълмът на заб/р/авените обещания!

Окончателно: Георги Семерджиев ще лежи в затвора 20 години



Вижте верните отговори на матурата по БЕЛ

