Отборите на Марек и Локомотив (Пловдив) играят при 1:3 в мач от 8-ия кръг от втората шестица на "А" група. Първото попадение вкара Дани Кики във 2-ата минута.

В 25-ата минута Мартин Камбуров покачи на 0:2, след асистенция на Бирсент Карагерен, съобщава sportal.bg.

В 45-ата минута Камбуров вкара нов гол. Нападатателят се разписа от дузпа в 45-ата минута за нарушение срещу самия него. Наказателният удар може да се нарече подарък от съдията, тъй като ситуацията бе меко казано спорна. Това е 12-то попадение за нападателя, който изравни в класацията Антонио Аниете.

В 51-ата минута Росен Йорданов намали на 1:3, след като елегантно преодоля стража на пловдивчани Теодор Скорчев. В 18-ата минута Златко Бонев нацели страничния стълб с фалцов удар по диагонала.

В 51-ата Росен Йорданов върна едно попадение след асистенция на Димо Атанасов.