
Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев коментира със задоволство трансфера на Паоло Уртадо. Перуанецът, който беше част от състава на "инките" на Мондиал 2018, е третото ново попълнение на "смърфовете" от началото на годината.
"Хубаво е, че той вече е при нас. Гледахме доста варианти през зимата, но мисля, че сега се подсилим с наистина качествен играч. Ще му трябват около две седмици, за да свикне с нас и да подобри функционалното си състояние. През този период трябва да се уредят и документите му", заяви Тунчев пред "Мач Телеграф".
"При нас целите и очакванията винаги са били високи. Победата над Лудогорец не променя кой знае колко нещата. Вече мислим за следващия мач", каза още младият специалист.
Още от категорията

Дубълът на Локо загуби домакинството си на Свиленград

Локо изгуби титуляр за два мача
