
Билетите за срещата за Суперкупата на България по футбол са вече в продажба в системата на Eventim.bg.
Мачът ПФК Лудогорец 1945 /Разград/ – ПФК Локомотив 1926 /Пловдив/ ще се играе от 20:30 часа на 3 юли 2019 г. на Националния стадион „Васил Левски“.
Блокове 9, 10 и 11 на сектор „А /вход 25 и 26/ са отредени за привържениците на шампионите от Разград.
Блокове 8, 14 и 15 на сектор „А“ /вход 1 и 2/, както и блокове 16 и 17 на сектор „Б“ /вход 3 и 4/ са запазени за носителите на купата.
Цените на билетите са:
10 лв. – блок 10, 16 и 17
20 лв. – блок 8, 9, 11, 14 и 15
30 лв. – ложи 5, 6, 7
60 лв. – ВИП ложа 8
Системата Eventim.bg вече извършва онлайн продажби на билети. Работят и всички каси на Eventim в страната и партньорските каси в бензиностанции OMV, Български пощи, Technopolis, книжарници Orange, билетния център на НДК.
От БПФЛ призовават привържениците на ПФК Лудогорец, ПФК Локомотив /Пловдив/, както и всички желаещи да посетят мача в столицата, да се възползват от създадената организация за предварителна продажба на билети.
Още от категорията

Локо измъкна равенство срещу Арда

Локо взе бразилец

Нова ужасна новина за бранител на Локомотив
Акценти

Брутална агресия сред младежи на Слънчев бряг







