Вратарят на Реал Мадрид Тибо Куртоа беше замерен с множество предмети от феновете на Атлетико Мадрид по време на мадридското дерби.

Припомняме, че той е бивш играч именно на Атлетико.

В 70-та минута Куртоа показа, че е замерен с различни предмети на съдията и той прекрати двубоя за няколко минути.

Към вратаря продължаваха да бъдат хвърляни множество предмети, а по-късно стана ясно, че сред предметите е имало и нож, съобщава Фабрицио Романо.

Иначе самият двубойт завърши без победител - Милитао откри в 64-та минута, а в петата минута от добавеното време Кореа изравни.

Малко след гола с директен червен картон след преглед с ВАР беше изгонен Йоренте от Атлетико.

В класирането Реал е втори с 18 точки, а Атлетико е трети с 16 точки.

От равенството най-доволна остана Барселона, която запази първото си място с 21 точки, въпреки че зауби с 2:4 от Осасуна.