Пловдивският футбол Димитър Папазов игра цял мач за младежкия отбор на Болоня при загубата от Ливърпул с 1:2 като гост от Младежката Шампионска лига.

За юношата на Ботев това беше втори мач в Младежката Шампионската лига след двубоя с Шахтьор Донецк.

В Младежката Шампионската лига отборите играят срещу същите съперници както и първия отбор. По-късно днес е мачът между първите отбори на Ливърпул и Болоня.

Папазов направи сериозно впечатление и няколко пъти тренира и с първия отбор на Болоня. Няма да е изненадващо той да попадне и в групата за мач на първия отбор. Папазов е титуляр за Примаверата на Болоня и изиграл 6 мача, в които се е разписал веднъж.

Първото полувреме завърши 0:0.

През втората част Ранъл Йънг в 51-та минута откри за Ливърпул, но Федерико Тонин в 59-та минута изравни.

В 72-та минута Папазов получи жълт картон.

Малко след това Ливърпул вкара втори гол чрез Амара Нало.

В общото класиране Болоня е на 27-то място все още без точка, а Ливърпул е 13-ти с 4 точки.

Следващият мач на младежкия отбор на Болоня в Шампионска лига е на 5 ноември от 15:30ч. - домакинство на Монако.