
Лудогорец реализира втори входящ трансфер от началото на годината. След колумбийското крило Емерсон Родригес, 13-кратните шампиони привлякоха голмайстора на Жилина Ив Биле. Днес двата клуба финализираха преговорите, като междувременно нападателят от Кот д`Ивоар премина успешно медицинските изследвания. Африканският футболист ще направи първа тренировка с Лудогорец в събота след завръщането на тима от Лион.
В кариерата си 20-годишният футболист е играл за всички формации на словашкия Жилина. От 2023/2024 е в първия отбор, като е негов голмайстор с 20 гола във всички турнири.
"Радостен съм, че идвам в силен отбор като Лудогорец. Този трансфер е сериозна крачка напред в кариерата ми. Нямам търпение да започна тренировки с отбора", заяви Ив Биле.
Акценти






Адвокат нарече катастрофиралата Дебора "боклук"

Голям пожар в село Косово, над 50 души се борят с огъня

