
Манчестър Юнайтед за пореден път се провали във Висшата лига, след като загуби гостуването си на Брентфорд с 1:3.
Бившият играч на Лудогорец Игор Тиаго шокира червените дяволи още в 8-та минута, когато той получи дълъг пас и останал сам срещу вратаря на гостите го разстреля за 1:0.
Тиаго се разписа и в 20-та минута, когато Кевин Шаде стреля, Байъндър изби, но Тиаго беше наблизо и при добавката не сгреши за 2:0.
В 26-та минута Юнайтед намали, след като Доргу центрира, а вратарят на домакините Келъхър не се намеси добре и изчисти към Шешко, който на два пъти не успя да го преодолее, но от третия път успя и откри головата си сметка във Висшата лига.
В 70-та минута Юнайтед получи дузпа за нарушение срещу Мбемо, но Бруно Фернандес изпълни много слабо и Келъхър изби, а това беше и втора пропусната дузпа за капитана на Юнайтед от началото на сезона, след като той не успя да вкара и срещу Фулъм от наказателен удар.
В последните секунди на добавеното време Матиас Йенсен довърши гостите с трети гол - 3:1.
Така Юнайтед е 12-ти със 7 точки, а Брентфорд е 11-ти със същия актив, но по-добри показатели.
Още от категорията
Виж всички
Ясно е кои ще свирят на Ботев и Локо

