
Не спират ракетните удари между Израел и палестинския анклава Газа. Има съобщения за най-малко трима загинали.
Жителите на Тел Авив прекараха почти цялата нощ в бомбоубежищата си. Информациите за скорошно постигане на примирие не се оправдават. Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че ударите ще продължат.
Представил на "Хамас" коментира, че сега всички носят отговорност за Йерусалим. В много световни столици, главно в Европа, но и в САЩ, се проведоха пропалестински демонстрации.
"Израел отговори мощно на тези атаки и ще продължим докато сигурността на нашия народ не бъде възстановена и гарантираната. Както винаги Израел прави всичко възможно да пази както своите, така и палестинските граждани", заяви Бенямин Нетаняху, министър-председател на Израел, предава БГНЕС.
"Днес ние всички сме отговорни за Йерусалим, всички! Който може да помогне на Йерусалим и Ал Акса - с политика, с медии, със социални медии или финансова помощ, моля, направете го! Който може да направи повече - нека го направи", заяви Исмаил Хания, лидер на "Хамас".
Още от категорията
Виж всички
Традицията продължава: МГ „Акад. Кирил Попов" посреща бъдещите математици на юбилейния турнир „Димо Малешков"


Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти


Над 3000 деца минават месечно през Детското спешно в Пловдив



Темите на Traffic News
